Vítězstvím 4:0 naše mužstvo potvrdilo svou účast i v příštím ročníku prestižní soutěže. Pozápasové oslavy 40. narozenin Milana Mikoty tak proběhly ve velkém stylu.

IMG_3227jj

Nejdůležitější zápas sezóny jsme zvládli na výbornou a jednoznačnou výhrou 4:0 nad Libčicemi jsme potvrdili naše setrvání i v dalším ročníku 2.třídy okresního přeboru. Utkání bylo naštěstí rozhodnuto už po prvních 45. minutách, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a podařilo se nám dokonce i skórovat a to hned 4x. Do listiny střelců se zapsali Kolinger, Jakubík, Ivančo a tradičně i nejlepší střelec jara Tomáš Kadič. Hráči tak po zápase mohli slavit a protože Milan Mikota slavil 40. narozeniny, byla to oslava se vším všudy až do odpoledních hodin následujícího dne.

Poslední zápas letošní sezóny sehrajeme příští sobotu v Úhonicích, které budou hrát o všechno a musí bezpodmínečně vyhrát. Dá se počítat s tím, že soupeř pro vítězství udělá cokoliv a tak si nikdo z nás příliš velké naděje na bodový zisk nedělá.

http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/praha-zapad/souteze.asp?soutez=21AA1A