V sobotu odstartuje jarní část soutěže.

     V sobotu odstartuje mnohými už tolik toužebně očekávaná jarní část sezóny. Jako každý rok tak i letos je soutěž hodně vyrovnaná a o záchranu se bude bojovat do posledního kola. Možná je tedy i výhodou, že hned v prvním kole jede náš tým potrápit vedoucí mužstvo soutěže. Při pohledu na tabulku je asi všem jasné, že na zisk nějakého toho bodu asi můžeme zapomenout. Nicméně každý zápas začíná stavem 0:0 a naši hráči udělají určitě maximum proto, aby se jim podařil malý zázrak. Že zázraky se dějí ostatně předvedlo trenérské duo „B“ týmu Linhart/Mestek. V loňském roce… na stejném hřišti založili taktiku mužstva na defensivních štítech a přivezli 3 body za vítězství 1:0. Nikdo tomu nechtěl věřit, ale stalo se. Uvidíme s jakou taktikou přijdou trenéři Štancl/Hnilička. Tým během zimní přestávky opustil pouze Petr Prachař. Po půlroční pauze se do týmu vrací posila z Vyšehradu Jirka Ivančo a pravidelněji hrát a trénovat začal i Lukáš Hnilička. Jinak se jarní „A“ tým nijak výrazněji neliší od toho podzimního.