Rangers sehráli o víkendu hned dvě derby najednou.

Oba týmy Sokola Čisovice sehráli svá utkání v neděli od 17:00. A tým svedl svůj duel na hřišti Jíloviště a B tým zajížděl také na derby zápas k druhému celku tabulky a to do Mníšku pod Brdy. A mužstvo se utkalo na Jílovišti proti značně posilněnému týmu domácích. Ve středové řadě se proháněli hned 3 bývalý reprezantanti – Ulich, Siegl, Hašek. V prvním poločase byla znát fotbalovost domácích, kteří využili své šance a dostali se až do 4gólového vedení. Ještě do poločasu se podařilo snížit…

Prachařovi, který hlavou využil přesný centr Davida Hniličky. Ve druhé půli hosté ztratili ostych a začali domácím zatápět. Na rozdíl dvou branek snížil Prachař. Další šance bohužel zůstaly nevyužity. Jelikož domácí ještě dvě branky přidali, všechny body zůstaly tentokrát v Jílovišti.

TJ Jíloviště „B“ – Sokol Čisovice „A“ 6:2 (4:1)
B: P.Prachař 2

B tým zajížděl do Mníšku pod Brdy a sehrál dobrou partii. Po bezbrankovém poločase to byli hráči Čisovic, kteří se dostali do vedení, když balón do sítě poslal Milan „Hary“ Mikota. Bohužel domácí ke konci stihli vyrovnat a tak si hosté odvezli cenný 1 bod.

Mníšek pod Brdy „B“ – Sokol Čisovice „B“ 1:1 (0:0)
B: M.Mikota