První zápas jara už v sobotu.

zbuzay

Letošní zimní příprava je za námi a už v sobotu se začne hrát o první jarní mistrovské body. Jako první nás letos přijede prověřit leader soutěže, tým ze Zbuzan, který si letos nechce nechat ujít postup. Při pohledu na tabulku a pouhých 10 obdržených gólů na kontě soupeře je jasné, že pomýšlet na nějaké vysoké vítězství našeho mužstva může asi jen blázen. Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Při sobotní generálce se náš tým utkal s týmem Kunratic, který se prezentuje velmi podobnou hrou jako Zbuzany. Mají také mužstvo plné technicky dobře vybavených a hlavně rychlých hráčů. Prohráli jsme sice 3:0, ale chyběli opory a jsem přesvědčen, že když se vyvarujeme chyb, díky kterým jsme zápas s Kunraticemi prohráli, když budeme dobře bránit a hlavně mít ten pověstný „kousek štěstíčka“, pak můžeme uspět.

Přijďte nás podpořit v sobotu 22.3. v 15:00

tabulka podzim