Předseda je spokojený. Další vítězství posunulo naše hráče na 3. místo tabulky.

IMG_3480

Zatímco ještě před měsícem to s námi vypadalo velmi špatně a někteří hráči už se pomalu smiřovali se sestupem do nižší soutěže, tak po naší čtvrté výhře v řadě je situace diametrálně odlišná. Vyhoupli jsme se až na 3. místo tabulky soutěže a předseda klubu Petr Mathauser září spokojeností.  Prezentujeme se docela pohledným fotbalem, při kterém padá hodně gólů a s jídlem samozřejmě roste naše chuť. Kluci chtějí udržet vítězné tempo až do konce soutěže. Musí tedy v sobotu porazit Štěchovice, týden na to Libčice a v posledním zápase i tolik nenáviděné Úhonice na jejich hřišti. Celý obrat k lepšímu nastal v momentě, když trenéři udělali několik změn v sestavě. Nejzkušenějšího hráče a zároveň i letitého kapitána Karla Smutného posunuli do středu zálohy a jeho místo stopera obsadil Jakub Prachař. Dalším důležitým momentem bylo zapracování mladých hráčů z „B“ týmu.  Bojováci Kadič, Jakubík, Uher a Petrák jsou ve velmi dobré formě a střílí góly jak na běžícím páse. Daří se i v nedělních zápasech rezervy, kde jsme v posledních dvou nastříleli rekordních 25 gólů a tak v kabině vládne pohodová atmosféra.

kompletní výsledky na http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/praha-zapad/index.php