Po prvním přípravném zápase může být trenér Štancl spokojen. Naše mužstvo porazilo Klínec 9:1.

IMG_3564

Trenér Michal Štancl a jeho nový asistent Martin Hnilička mohou být po prvním zápase roku 2014 spokojeni. Naše mužstvo totiž v sobotu odpoledne porazilo tradičního soupeře z Klínce a to vysokým rozdílem 9:1.  Náš tým sice postrádal několik opor podzimní základní sestavy (Větrovský, Smutný, Mikota, Linhart, Ivančo, Rychlý, Pavel Prachař a Krejča dali trenérům prostor k vyzkoušení nových posil), na výkonu mužstva to ale nebylo nikterak znát. Všichni nově příchozí hráči se v prvním letošním měřeni sil ukázali ve velmi dobrém světle.

IMG_3557IMG_3608IMG_3577

Mezi tyče se postavil Antonín Snopek, bývalý gólman Klínce a potencionální náhradník naší brankářské legendy Větrovského. Až na jedinou vyjímku Tonda pochytal všechny střelecké pokusy soupeře. Navíc prokázal dobrou orientaci v pokutovém území a sebral či vyboxoval všechny centry soupeře. Na místě stopera nastoupil Daniel Skučko, který by mohl do našeho týmu přijít na hostování z Vonoklas. Celých 90 minut si na svůj věk počínal velmi zkušeně, tým ze své pozice velmi hlasitě dirigoval, čistě odebíral míče z kopaček soupeře a snažil se o konstruktivní rozehrávku.

IMG_3569IMG_3573IMG_3614

Od úvodního hvizdu rozhodčího Brabce jsme soupeři ukázali, kdo bude pánem na hřišti a kdo bude udávat tempo hry. V první minutě se k tresnému kopu postavil Petr Prachař a nedal brankáři Klínce sebemenší šanci, 1:0. Ve třetí minutě hodil Robert Mestek dlouhý out za obranu, kam si zaběhl Jakub Kolinger a svůj samostatný nájezd zakončil brankou na 2:0. Koncem 9. minuty opět výborně hrající Mestek uvolnil na lévé straně hřiště Petra Prachaře, ten krásně nacentroval míč do vápna, kde ho do brány uklidil Tomáš Jakubík, 3:0. Ve 39. minutě jsme se radovali znovu, to když rohový kop Lukáše Hniličky trefil hlavu Kolingera, 4:0.  Za tři minuty na to jsme přidali další gól.  Svoje schopnosti a perfektně utaženou placírku ukázal loňský nejlepší střelec B týmu Tomáš Kadič, 5:0. Tímto výsledkem skončil i poločas.

Do druhé půle trenéři na obou stranách trochu zaimprovizovali a zatočili sestavami. To mělo za následek více nepřesností v rozehrávce a tak nastal asi 20-ti minutový střelecký útlum, který vyvrcholil jedinou brankou soupeře v 62. minutě. Po faulu na klíneckého Krále před naší šestnáckou, se naši hráči věnovali zraněnému víc než bylo potřeba. Toho hráči Klínce dokázali okamžitě využít a nepozornost naší obrany potrestali jejich jediným gólem, jehož autorem byl Vítek Klíma, 5:1. To naše hráče zdravě nabudilo a tak jsme se začli znovu vrhat do útočení. V 70. minutě vstřelil svůj druhý gól Jakubík. O deset minut později se opět trefil Petr Prachař, který o 5 minut později dokonal Hattrick. Velkou zásluhu na této brance měl díky perfektně načasovanému balónu Tomáš Kadič. Konečný výsledek 9:1 zpečetil v 89. minutě Jakub Prachař.

 

ČISOVICE – KLÍNEC    9:1 (5:0)

Branky: Petr Prachař 3, Jakub Kolinger 2, Tomáš Jakubík 2, Tomáš Kadič, Jakub Prachař

SESTAVA s bodovým ohodnocením hráčů (střídalo se hokejovým způsobem):

Snopek 7, Skučko 8, Borek 7, Mestek 8, Uher 7, Svoboda 7, Prachař J. 8, Prachař P. 8, Hnilička 7, Jakubík 7, Kolinger 7, Rýdl 7, Kadič 7