Fotbalový podzim zakončen. „A“ mužstvo na čele tabulky.

Ani debakl 0:5  na hřišti Hvozdnice nezměnil nic na tom, že náš „A“ tým přezimuje na čele tabulky 3.třídy. Možná jen trochu škoda, že jsme v posledním zápase inkasovali skoro stejné množství branek jako ve všech předcházejících zápasech sezóny, protože pohled na konečnou tabulku mohl být ještě o něco lepší. Příčinu této nepatrné kaňky na našem podzimním vysvědčení  lze spatřovat především v tom, že začátek utkání byl už v 10:15. To je totiž doba, kdy většina našich borců ještě spí.  Svou jistou roli tu sehráli i samotní funkcionáři FAČR, kteří neznalostí svých vlastních řádů a pravidel znemožnili nástup jednoho z našich nejzkušenějších hráčů..(celý text ->read more)

. Trenéři Štancl s Hniličkou tak měli k dispozici pouze 11 hráčů a se sestavou museli hodně improvizovat. Přesto jsme skoro celý první poločas soupeře tlačili a dokonce jsme měli i několik vyložených šancí na vedoucí gól. Po jednom nešťastném podcenění situace se ovšem do vedení dostal soupeř a už jen čekal na naše chyby při snaze o vyrovnání, aby je nemilosrdně trestal z brejků. Ale i tak máme výrazně nakročeno zpět do okresního přeboru, ze kterého jsme loni tak nešťastně sestoupili. Zejména příchodem několika nových hráčů, ale i rozšířením realizačního týmu se zvedla kvalita tréninků a nakonec i náš celkový herní projev. Vždycky je ovšem co zlepšovat. Pokud chceme na jaře uspět a postoupit, pak nás čeká velmi tvrdá zimní příprava a s tou pověstné „plivání krve“.