Debakl na hřišti skvěle hrajícího týmu ABC Braník odhalil naše slabiny.

61634_10151262590456865_18638316_n

Nedělní odpoledne se s největší pravděpodobností zapíše do historie našeho oddílu velkým písmem. Nejen díky neobvykle teplému počasí, které bylo vyloženě jarní, ale především zásluhou rekordní porážky 10:1. Jediné co lze na obhajobu takového výsledku říct je fakt, že naši trenéři zkoušeli nové hráče skoro na všech postech a že mužstvo domácích bylo opravdu ve vynikající formě. Náš bývalý hráč Zdeněk Vondráček je v současné době trenérem mužstva ABC Braník a svoje svěřence očividně namotivoval k maximálnímu výkonu. Naopak někteří naši hráči k tomuto zápasu přistoupili velmi laxním způsobem a na hřišti chvílemi předváděli anti-fotbal. Chyběla komunikace, týmový duch, výbušnost, pohyb bez míče i s míčem, přihrávky , prostě vše co dělá fotbal fotbalem. Byla to jedním slovem hrůza a takový výkon si nezaslouží podrobný report ze zápasu.