B tým napravoval reputaci za sobotní výkon A týmu

Poprvé se v jarní sezoně představili družstva Čisovic před domácími fanoušky. Nejprve se v sobotu A tým utkal proti celku z Vrané n.Vltavou, aby B tým mohl fotbalový víkend zakončit duelem s celkem Libře. A tým chtěl napravit zaváhání z venkovního zápasu z Krňan. Bohužel veškeré taktické pokyny opět vzaly za své po rychlé inkasované brance, kdy hostující útočník…(celý text ->read more)

trefil balon tak ideálně, že skončil za zády bezmocného „Větráka“. Domácím borcům vázla kombinační hra a tak si nevytvořili soustavný tlak, který by dával šanci zápas zvrátit. Navíc hned po začátku druhého poločasu sudí uviděl pokutový kop a neváhal jej nařídit proti domácímu celku. Soupeř jej proměnil a domácí přes „platonický“ tlak nic kloudného vytvořit již nedokázali.

TJ Sokol Čisovice „A“ – SK Vrané n/Vlt. 0:2 (0:1)

V neděli pak sehrál své utkání B tým, který se snažil udobřit fanoušky po nepovedené sobotě. Celek Libře s věkovým průměrem kolem 40 let byl rovnocenným soupeřem především v prvním poločase. V tom druhém se již projevila kvalita na straně domácích a tak si diváci mohli spravit chuť při oslavách celkem šesti branek v síti soupeře.

TJ Sokol Čisovice „B“ – Sk Libeň 6:3 (2:2)
B: Prachař Josef, Linhart František, Petřina Radek, Matoušek Karel, Roman Borek, Adam Rychlý