TJ SOKOL ČISOVICE – Podzim 2018

 

 

Muži „A“ – Okresní přebor

25.08.2018 17:00 So Čisovice Hostivice
01.09.2018 17:00 So Krňany Čisovice
08.09.2018 15:00 So Jinočany Čisovice
15.09.2018 16:30 So Volno
22.09.2018 16:30 So Čisovice Dobřichovice
29.09.2018 16:30 So Dobříč Čisovice
06.10.2018 16:00 So Čisovice Štěchovice B
13.10.2018 16:00 So Dobrovíz Čisovice
20.10.2018 15:30 So Čisovice Měchenice
27.10.2018 14:30 So Čisovice Zlatníky
02.11.2018 19:00 D Břežany Čisovice
10.11.2018 14:00 So Čisovice Tuchoměřice
17.11.2018 13:30 So Psáry Čisovice

———————————————————

Muži B – VI.třída, skupina A

02.09.2018 17:00 Ne Čisovice B Klínec
09.09.2018 17:00 Ne Čisovice B Mníšek B
16.09.2018 16:30 Ne Psáry B Čisovice B
23.09.2018 16:30 Ne Čisovice B Slapy
30.09.2018 16:30 Ne Zlatníky B Čisovice B
07.10.2018 16:00 Ne Čisovice B Bojanovice
14.10.2018 16:00 Ne Libeř B Čisovice B
21.10.2018 15:30 Ne Čisovice B D Břežany B
28.10.2018 14:30 Ne Čisovice B Zvole B
04.11.2018 14:00 Ne Libeň Čisovice B
11.11.2018 14:00 Ne Čisovice B D Jirčany

———————————————————

Starší žáci (spojeno s Mníškem) – Okresní přebor

      Domácí   Hosté Hřiště
01.09.2018 14:00 So Mníšek/Čisovice / D.Břežany Mníšek
08.09.2018 10:00 So Jílové / Mníšek/Čisovice Jílové
15.09.2018 13:30 So Mníšek/Černolice / Řevnice Mníšek
23.09.2018 10:00 Ne Kazín / Mníšek/Čisovice Kazín
29.09.2018 13:30 So Mníšek/Čisovice / Jeneč Mníšek
07.10.2018 10:00 Ne Psáry / Mníšek/Čisovice Psáry
14.10.2018 10:00 Ne Rudná / Mníšek/Čisovice Rudná
20.10.2018 12:30 So Mníšek/Čisovice / Týnec nad Sázavou Mníšek
27.10.2018 10:00 So Tuchoměřice/Roztoky / Mníšek/Čisovice Tuchoměřice
03.11.2018 11:00 So Mníšek/Čisovice / Průhonice Mníšek
10.11.2018 10:00 So Hradištko / Mníšek/Čisovice Hradištko

———————————————————

Starší přípravka, skupina C – Okresní přebor

      Domácí   Hosté Hřiště
02.09.2018 14:00 Ne Mníšek/Černolice / Čisovice Mníšek
  volno  
16.09.2018 10:00 Ne Choteč/Třebotov / Čisovice Choteč
22.09.2018 13:30 So Čisovice / Mníšek/černolice Čisovice
30.09.2018   Ne D. Břežany / Čisovice D. Břežany
06.10.2018 13:00 So Čisovice / Černošice Čisovice
13.10.2018 10:00 So Všenory / Čisovice Všenory
20.10.2018 12:30 So Čisovice / Řevnice Čisovice
  volno  
03.11.2018 11:00 So Čisovice / Choteč/Třebotov Čisovice

———————————————————

Corner Challenge našich borců!

>>> VIDEO